fbpx
Günümüzde SGK Personel Teşvikleri toplam kârlılıkta çok büyük rol oynuyor. Özellikle personel maliyetlerinde büyük tasarruf sağlıyor. Ancak bu teşvikleri hesaplamak ve işlemlerini gerçekleştirmek ciddi bir riski ve iş yükünü de beraberinde getiriyor. KolayTeşvik SGK Danışmanlık hizmeti sayesinde personel teşvik tutarımızı eksiksiz olarak güvenilir bir şekilde hesaplıyor, kazanımını sağlıyoruz. Ayrıca tüm işlemler KolayTeşvik ekibince yapılıyor, hızlı geri destek sağlanıyor ve bu da iş yükümüzü hafifletiyor. Kolayteşvik ile uzun yıllar çalışabilme dileğimizle.
Halim Topa
İK Müdürü
Türkiye genelinde her sektör firması için tasarruf planı ilk önce gelir. Firmamız için SGK teşviklerinden yararlanılması konusunda çözüm ararken KolayTeşvik ile tanışma fırsatımız oldu. İlk tanışmamızdan beri daima yapıcı yaklaşımları, sürekli değişen mevzuat karşısındaki hızlı çözümleri, göndermiş oldukları rapor kalitesi yönünden, yaptıkları işin arkasında durmaları konusunda gösterdikleri özen konusunda çok değerli bir iş ortağımızdır. Başarılarınızın ve iş birlikteliğimizin devamını dilerim.
Murat Dilemre
İK Müdürü
Piyasadaki değişken koşullarla beraber, iş gücüyle ilgili maliyetler de sürekli artmakta. Bu da tasarruflar konusunda biz işverenleri dikkatli davranmaya zorlamaktadır. Grubumuzda çalışan kişi sayısının fazlalığı nedeniyle uygulanabilir tasarruf ve teşviklerden elde edilecek kazanımlar kurumumuz için ciddi bir kaynak oluşturmaktadır. Bu doğrultuda konusunda uzman, doğru, güvenilir ve eksiksiz bilgiler sunan KolayTeşvik ailesiyle yapmış olduğumuz çalışmalardan elde etmiş olduğumuz kazanımlardan çok memnunuz.
Veysel Işık
Muhasebe Müdürü
KolayTeşvik ile işbirliğimiz süresince rakiplerinden özellikle teknolojik altyapısı bakımından ayrıştığını söyleyebiliriz. İkili kontrol sistemi ile 1 TL bile teşviği kaçırmayışı ve teşvik sürecini en başarılı şekilde işleyebilmesi için ihtiyacımız olan en hızlı, doğru ve güvenli bilgiyi KolayTeşvik sağlayabilmekte. Konusunda uzman, müşteri odaklı ve pratik yaklaşımları nedeniyle KolayTeşvik ekibi ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Mustafa Ünlü
Genel Müdür

Ücretsiz teşvik analizi için formu doldurabilirsiniz

10 yılı aşkın İnsan Kaynakları ve Outsourcing tecrübemiz, alanında uzman SGK Danışmanlarımız ile sizlere en güncel ve doğru SGK teşvik kazanımlarını sağlıyoruz.