fbpx

Outsourcing ( Dış Kaynaklı Personel Temini ).

Şirketler grubumuzun içerisinde yer alan DEOS Outsourcing, branşlarında uzman dış kaynaklı personel temini hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin teknik personel, mühendis, arşiv uzmanı, bilgi işlem, sekreter, tanıtım pazarlama uzmanı gibi mesleklerde kısa süreli, dönemsel veya devamlı olarak istihdam, eğitim ve kontrol süreçleriyle birlikte sunuyor, gönül rahatlığıyla profesyonel iş gücü temin etmeleri sağlıyoruz.

Mevcut personel ihtiyacınızı outsourcing olarak karşılamanızın faydalarına değinecek olursak;

Maliyetlerinizi Azaltır

Süreç otomasyonu ve kaynak paylaşımı ile, çoğu BPO çözümü işletme maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Maliyetler Hakkında Daha Net Fikirler Edinmenizi Sağlar

Birçok durumda, bireysel süreçlerin yürütülmesiyle ilgili maliyetlerin net bir şekilde tanımlanması zordur çünkü şirketinizde farklı seviyelerde ortaya çıkarlar. BPO çözümleri, yalnızca maliyetlerinizi doğru bir şekilde belirlemenize değil, aynı zamanda değişmesi çok zor olan sabit maliyetlerin (bordro ve sistem küçülmeniz gibi) aksine, iş faaliyetlerinize otomatik olarak uyum sağlayan değişken maliyet sonuçları almanıza olanak sağlar.

Kaliteyi İyileştirir

Son derece uzmanlaşmış ekipler ile, yasadaki değişikliklere ayak uydurabilir ve kurum içi mevcut olmayan yenilikçi sistemlere ve becerilere erişebilirsiniz.

Daha Fazla Esneklik Sağlar

Dalgalanmaları yönetmek; birçok müşterinin farklı dönemlerde, iş yükünü dengeleyebilmesini sağlayan yetkiler verilmesidir.

Şirketinizi Yeniden Düzenler

Bazı hizmetlerinizi BPO iş ortaklarınız ile sunarak, şirketinize yeniden odaklanabilir ve ihtiyaçlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Az veya Hiç Yatırım

Finansal durumunuz hızlı bir şekilde iyileşebilir, çünkü tarafınızdan herhangi bir yatırım yapılmadan, gelişmiş sistemlere ve süreçlere doğrudan erişebilirsiniz.

Ücretsiz teşvik analizi için formu doldurabilirsiniz

10 yılı aşkın İnsan Kaynakları ve Outsourcing tecrübemiz, alanında uzman SGK Danışmanlarımız ile sizlere en güncel ve doğru SGK teşvik kazanımlarını sağlıyoruz.