fbpx

31 MAYIS SON GÜN!

Faydalanamadığınız Geçmiş Dönem SGK Teşviklerinizi Almak İçin Son Fırsat!

Değerli İşveren;
Geçmiş dönem SGK teşviklerinden yararlanmayan veya eksik yararlanan firmalar için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının açıkladığı son başvuru tarihi 31.05.2020 Pazartesi günüdür.

Bu tarihten sonra yapılan işlemler SGK tarafından kabul edilmeyecektir.

SGK’nın 27.02.2020 tarihli yazısına istinaden geçmiş dönem SGK teşvikleri ile ilgili işlemlerin 31.05.2020 tarihine kadar ek/iptal/asıl bildirgelerin E-Bildirge V2 ekranından kuruma bildirilmesi gerekmektedir.

UNUTMAYIN!

SGK teşviklerinden yararlanmış olsanız dahi eksik yararlanmış olabilirsiniz.

  • SGK teşviklerden tam olarak faydalanıyorum diyen işverenlerin % 93’ünün eksik veya hatalı faydalandığını,
  • Bana teşvik yoktur diyen işverenlerin % 90’ında aslında teşvikten faydalanacakken faydalanmadığını,

Uzun yıllar sektör tecrübesi, milyonlarca teşvik kazanımı ve binlerce SGK dosyası işlemlerinden sonra yaptığımız analizlerle tespit ettik.

Bu nedenle SGK Teşviklerinizi aşağıdaki adımlarla kolay ve hızlı bir şekilde ücretsiz olarak kontrol ettirmenizi öneririz.

Bu süreç zarfında bilgileriniz KVKK’ya uygun olarak şifre taahhütnamesi ile alınır, tamamen kendi sunucularımızda dışarıya hiçbir şekilde bilgi aktarımı olmadan ISO 27001 standartlarında muhafaza edilir.

1.Adım

Müşteri temsilcimiz aracılığı ile ücretsiz teşvik hesaplaması için sistem şifreleri “şifre taahhütnamesi” ile alınır.

2. Adım

Geriye dönük 5 yıl ile 6 aylık hak kazanılan ancak yararlanılmayan teşvikler ile cari dönem teşvikleri sistemimizce ücretsiz olarak sorgulanır.

3.Adım

Gün içerisinde sorguları tamamlanan ve raporları çıkartılan teşvik rakamları firma yetkisi & SMMM’ye iletilir.

Yukarıdaki işlemlerin hiçbirinden ÜCRET TALEP EDİLMEZ. Çıkan teşvik miktarını öğrenen firma ile talep edilirse aşağıdaki adımlar atılır;

4.Adım

Çıkan teşvik sonucuna göre hizmeti satın almayı karar veren firma ile danışmanlık sözleşmesi imzalanarak hizmet başlatılır.

5. Adım

Geriye dönük teşvikleri ile beraber cari ay SGK teşvikleri için tüm işlemler tarafımızca hazırlanarak bildirgeye eklenir.

6.Adım

Teşvikler emanet ekranına düştüğünde sözleşme çerçevesinde anlaşılan oran kadar faturalandırma yapılır, teşvik kazanımı sağlanmadan herhangi bir faturalandırma kesinlikle yapılmaz.

Geçmiş ve cari dönem ile ilgili SGK teşvik kazanımlarınızın kontrollerini ücretsiz olarak yaptırmak ve SGK maliyetlerinizden maksimum oranda tasarruf etmeye başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Teşvik bir Denizhan Şirketler Grubu iştirakidir. logo