Kolay Teşvik Logo

Pazartesi - Cuma 08.30/18.00

Güncel olarak faydalandırılan teşvikler nelerdir?

6111 ve 7103 numaralı teşviklerden eksiksiz bir şekilde faydalandırıyoruz.

Teşvikleri hesaplama yönteminiz nedir?

Teşvikleri sürekli olarak güncellenen ve kendi yazılımımız olan programımız vasıtası ile eksiksiz bir şekilde hesaplıyoruz.

5510 numaralı kanun gibi otomatik olarak sistemden düşen desteklerden ödeme talep ediyor musunuz?

Hayır. Sistem üzerinden otomatik olarak verilen desteklerden kesinlikle ödeme talep etmiyoruz.

Tüm teşviklerden yararlanabilir miyim?

Firmanızda ki çalışan sayısı, çalışanların sahip olduğu nitelikler, meslek kodları gibi bir çok değişken bulunmaktadır. Büyük - küçük tüm firmaların yararlanabileceği teşvikler için ücretsiz danışma hattımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Her ay teşvik koşulları değişiyor mu?

Teşvik koşulları her ay personel bazlı değişiklik göstermektedir. Bununla ilgili en yüksek tasarruf sağlayan raporlamaları tarafınıza iletiyoruz.

Ücretsiz analiz nedir?

Kolay Teşvik Ücretsiz Danışma Hattı ile yararlanabileceğiniz teşvikler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Teşvik hesaplamaları bir çok farklı değişken içerir ve bu değişkenler sürekli güncellenmektedir. Bununla ilgili takibi gerçekleştirmek oldukça büyük bir iş yükü ve zaman gerektirir. Uzman personellerimiz firma analiziniz ile cari ay içerisinde ki yararlanabileceğiniz tüm teşvikleri ücretsiz olarak sizinle paylaşır.

Böylece SGK teşvikleri hakkında mevzuatlar arasında kaybolmadan rahatça bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ödemelerimizi ne zaman yapmamız gerekiyor?

Tüm işlemler bittikten sonra teşvik tutarı emanete yansır ve bunun bilgisi size verildikten sonra ödemeler için faturalandırma yapılır

SGK şifrelerinin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

SGK şifrelerinizi alırken size şifre taahhütnamesi ve bu taahhütname ile şifrelerinizin sadece teşvikler için kullanılacağının ve kimse ile paylaşılmayacağının garantisini veriyoruz.

7103 Sayılı Teşvik Nedir?

27 Mart 2018 tarih ve 30373 sayılı Resmi Gazete'nin 2'inci Mükerrer Gazetede yayımlanan 7103 sayılı Kanunla 2018 yılında uygulanmak üzere yeni istidam teşvikleri getirilmiştir.

Bu teşviklerden yararlanabilmeniz için işçi ve işveren açısından değerlendirilmesi gereken bir çok koşul bulunmaktadır. Detaylı bilgi için teşvikler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bordrolama hizmetinin yanında teşvik danışmanlığı veriliyor mu?

Bordrolama hizmeti verdiğimiz firmaların güncel teşviklerini ücretsiz olarak takip ediyor ve teşvik hesaplamalarını cari ay içerisinde raporluyoruz.

Teşviklerle ne kadar tasarruf sağlayabilirim?

Teşvik hesaplamaları oldukça karışık ve dikkat gerektiren işlemlerdir. Bu işlemlerin sonucunda yılda %30' a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bordrolama Hizmeti nedir?

Bordrolama insan kaynakları departmanının tüm enerjisini, mesaisini alan, personellerinizin kanuna ve mevzuata uygun bir şekilde sigortalanması, iş akışınızın ve görevlendirmelerinizin eksiksiz olarak yapılmasını sağlayan bir iş hizmetidir. Her firmanın bordrolama hizmetini bünyesinde bulundurması konu ile ilgili kalifiye iş gücüne sahip olmasını gerektirir.


Bordrolama hizmeti kapsamında;


 • Ücretlerin Hesaplanması
 • Özlük İşlemleri
 • Fazla mesai vb. Ek Ödemelerin Girilmesi
 • Yapılacak Kesintilerin Sisteme Girilmesi
 • Sgk İşe Giriş veya Çıkış İşlemlerinin Yapılması
 • Personel Rapor Kesintilerinin Yapılması
 • E-Bildirge İşlemlerinin Yapılması
 • Ücret Ödeme Listelerinin Hazırlanması
 • Ödeme Sisteminin Banka Sistemine Aktarılması
 • Özlük Dosyalarının Tutulması
 • BES vb. İşlemlerin Yapılması
 • İşkur vb. Resmi Kurum Bildirimlerinin Yapılması

Yardıma mı ihtiyacınız var? İletişime Geçin.

Kolay Teşvik Cari Dönem Teşvik Yönetimi hizmeti firmaların cari aydaki teşvik sürecinin tamamını yürütür, denetler ve kazandırır. Böylece; %37,5’a varan SGK Teşviklerinden yararlanma imkanı doğar.

bilgi@kolaytesvik.com
0850 885 16 42